• فروش تراکتور داروانا -شرکت مهدوی

   فروش تراکتور داروانا -شرکت مهدوی شرکت تراکتور سازی داروانا از سال 1376 با تولید تراکتــــــــــــــورهای کوچـــک و چندمنظوره JM 200 و JM 204 شروع به فعالیت کرد.تراکتورهای تولیدی این شرکت دارای تاییدیه OECD و تائیدیه نهایی از مرکز آزمون ماشینها و ادوات کشاورزی کرج می باشند.این تراکتورها با استفاده از ادوات متنوع وطراحی شده توسط این شرکت قادر به انجام عملیات مختلف در زراعت باغداری شالیزارها دامپروریها و گلخانه ها می باشند.علاوه بر موارد فوق تراکتورهای داروانا به منظور خدمات شهری پارکها فضای سبز خدمات ایستگاهی صنایع و مانژهای اسب سواری نیز کاربرد دارند.
  شرکت داروانا با اتکا به تجارب چندین ساله خود و استفاده از نظرات کارشناسان خبره ماشینهای کشاورزی بخش دولتی و خصوصی اقدام به تولید دونمونه جدید تراکتور با قدرتهای بالاتر نموده است که مدل JM 254 و JM 354 جهت اراضی شالیکاری و دامپروریها دارای گواهی Water Proof و مدلهای JM 300D و JM 304D برای باغها گلخانه ها و زراعت و مدل JM 604 برای زراعت متوسط طراحی و ساخته شده اند.
  شرکت تراکتورسازی داروانا با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته کشور چین و انتقال آن به داخل کشور و با هدف بومی نمودن آن ضمن کاهش وابستگی و ایجاد اشتغال و ارائه تراکتورهای مختلف با قیمت مناسب توانسته است سهم عمده ای در کاهش هزینه تولید محصولات زراعی و دامی داشته باشد.
  شرکت داروانا با ایجاد تنوع در تولیدات خود سعی در توسعه کار و رفع نیازهای کاربران دارد و در همین راستا جهت انتخاب بهترین گزینه به کاربران و خریداران محترم کمک می نماید به همین منظور این شرکت اقدام به ورود نمونه های جدیدی از تراکتورهای کشاورزی با قدرت های بیشتر به شرح زیر نموده است.
  مدل JM 254 با موتور 25 اسب بخار
  مدل JM 354 با موتور 35 اسب بخار
  مدل JM 300D با موتور 30 اسب بخار
  مدل JM 304D با موتور 30 اسب بخار
  مدل JM 604 با موتور 60 اسب بخار
  علاوه بر تراکتورهای مذکور مطالعه در مورد تراکتورهای اختصاصی برای استفاده در سایر بخشها نیز ادامه داشته و در برنامه توسعه کارخانه مورد توجه قرار دارند.
  شرکت داروانا علاوه بر دریافت گواهینامه ISO به عضویت شبکه جهانی کیفیت IQNET نیز پذیرفته شده است.
  نظر به تجارب 13 ساله این شرکت در تامین تراکتورهای مورد نیاز مکانیزاسیون و استقبال کشاورزان عزیز از تراکتورهای داروانا مشوق اصلی شرکت در ارائه هرچه بهتر خدمات به آنان می باشد تا با عرضه تراکتورهای متنوع و با کیفیت مطلوب نیازمندیهای کشاورزان عزیز را برآورده ساخته و گامی مثبت در جهت اعتلای مکانیزاسیون کشاورزی برداریم.
  برتریهای تراکتور داروانا در مقایسه با سایر تراکتورها:
  مناسبترین قیمت فروش
  دارای کیفیت فنی مطلوب
  ارائه بهترین خدمات بعد از فروش
  بازاریابی وفروش
  تلفکس وقرارداد
  گارانتی وخدمات
  1390-08-19

 • اطلاعات و فرم تماس
  • اعتبار این آگهی پایان یافته است.
  • اردبیل
 • آگهی های ویژه


  • در حال بارگزاری ...